WHISBEAR HAKKINDA
WHISBEAR – Mırıldanan Ayı dünyaya büyük bir misyonla gelen sıradışı bir oyuncak ayıdır - Bebeğinizi huzurlu uykusuna yeniden kavuşturmak! Whisbear bu güne kadar binlerce ailenin kalbini kazanmış benzersiz bir uyku yardımcısıdır. Bebeğin anne karnında duymaya alıştığı “beyaz gürültü” olarak adlandırılan sesleri yayar. Bu sesler “shushing” (Şşş sesi) olarak da bilinir. Whisbear yeni doğumdan itibaren kullanılabilen, bebeklerin sakinleştirilmesi ve uykuya dalması için geliştirilmiş benzersiz bir üründür. Whisbear bir uyku yardımcısından çok öte bebeğinizin duyusal gelişimini arttırıcı bir oyuncak ve uyku arkadaşıdır.

Whisbear®’ın Kalbi

Whisbear’ın kalbi özel olarak tasarlanmış eşsiz bir ses cihazıdır. Bu akıllı cihaz bebeğinizin kolaylıkla sakinleşmesine ve uykuya dalmasına yardımcı olur. Whisbear’ın kalbi, bebeğin anne karnında duymaya alıştığı “beyaz gürültü” olarak adlandırılan sesleri yayar. Kullanımı kolay ve ses kontrollü olan bu cihaz, 40 dakika boyunca çalışır ve bu süre içerisinde bebek derin uyku fazına geçmiş olur. Soft Start / Soft Stop fonksiyonu bu sesin hassas bir şekilde açılmasını ve kapatılmasını sağlar.

Yenilikçi Ağlama Sensörü (CRY SENSOR) Fonksiyonu

Kendinize ayırdığınız değerli zamanınızda veya uykuya daldığınızda bile bebeğinizin uykusu Whisbear ile koruma altındadır. Sahip olduğu CRYsensor le Whisbear 40 dakika boyunca çalışır; bu süre sonunda beyaz gürültü yumuşak bir şekilde azalır ve cihaz uyku moduna geçer.® Whisbear uyanan bebeğinizin ağlamasını algıladığında, derhal çalışmaya başlar ve ilave 20 dakikalık bu sakinleştirici sesten sonra cihaz tekrar uyku moduna geçer.

Whisbear sıradışıdır, çünkü;

(lütfen ikonlara tıklayınız)

 

Diğerlerinden çok farklıdır
Eğitici Whisbear
Whisbear<sup>®</sup> sadece kalbinizde değil
MADE
Huzurlu bir uyku, eğlence ve seyahat için idealdir.

     Satın al     


Misyonumuz
Yenidoğan bebeklerin %65’ten fazlası kolik problemi yaşamaktadır. Dolayısıyla anne ve babalar da aynı sorundan muzdariptir. Bebeğimizi sakinleştirmek, uyutmak ve koliği hafifletmek için kendi çabalarımızla çözümler arar dururuz. Sonuçta vardığımız nokta aynıdır: saç kurutma makinesi sesi en iyi sonuç verendir!
Bu sakinleştirici ses (shushing), yenidoğan bebekler için doğal akustik bir ortamdır. – Bebekler bu sesi anne karnından hatırlarlar. Anne karnında duydukları tek ses bu sakinleştirici beyaz gürültüdür.

Saç kurutma makinesi ile evin içerisinde dolaşmak konforlu olmamakla birlikte yorucudur da. Sakinleştirici beyaz gürültü benzeri sesler internette bulunabilseler bile çoğu zaman ideal bir çözüm olmaktan çok uzaktırlar. Ve tam da bu ihtiyaçtan dolayı, Whisbear – Mırıldanan Ayı doğmuştur. Bir adım uzağınızda ve her an sizinle olmaya hazır olan sakinleştirici bu ses bizim misyonumuzdur.

Whisbear bir süper kahramandır. – her an bebeğinizin yanında ve uykusunun koruyucusudur.

Whisbear, sakinleştirici sesler yayan oyuncak ayıdan çok daha fazlasıdır. Kolik ve uyku sorunu yaşayan bebeklere ve ebeveynlerine bu süreçte yardım eden harika bir üründür.
Whisbear anneler tarafından tasarlanmış ve Avrupa Birliği’nde üretilmiş üstün bir oyuncaktır.


Psikolog Görüşü"Bir bebek ağlarken onu sakinleştirmek için ihtiyaç duyulan ses, bebek ağlaması yüksekliğinde gür ve hızlı bir gürültüdür (…) Bebeğiniz sakinleştiğinde, sakinleştirici etkiyi korumak için beyaz gürültü ses seviyesini 65-70 desibel’e (ortalama duş sesi seviyesi) düşürün. Bebeğinizin kolayca uykuya dalması ve deliksiz uyuması için beyaz gürültü sesi olmazsa olmazdır.(…)"

"Beyaz gürültü günün 24 saati kullanılabilir. Bebeğinizin ağlama nöbetlerini durdurmak, onu sakinleştirmek ve gündüz ve gece uykuları için bu sesi kesinlikle kullanmak isteyeceksiniz. Beyaz gürültü anne karnındaki sesleri en iyi taklit eden sestir. Doğru tip beyaz gürültü sesi (gündüz ve gece tüm uykular için) ilk günden itibaren 1. yaş günü ve sonraki dönemlerde de daha iyi bir uykunun anahtarıdır."
DR.HARVEY KARP, Amerika’lı Pediyatrist

Dr. HARVEY KARP, Amerikalı Pediatrist
The Happiest Baby on the Block
Psikolog, Duyusal Bütünleme Uzmanı

Psikolog, Duyusal Bütünleme Uzmanı
"Shushing (Şşş sesi)" niçin önemlidir? Bu sesler bir bebeğin anne karnında deneyimlediği işitsel algılamalardır. Bebek anne karnında aynı zamanda dokunma, hareket ve tat duyularını da deneyimler.

Bu temel sinir sistemi becerileri bebeğin doğduğunda edineceği potansiyeli oluşturur. Bebeğin duyuları tarafından algılanan herhangi bir diğer uyaran yenidir ve duyusal yüklenmeye sebep olabilir. Yenidoğan bir bebek tüm gün boyunca edindiği sayısız duyusal deneyimden sonra, özellikle öğleden sonraları ve akşamları huysuz olabilir, uykuya dalmada zorluk yaşayabilir, sık sık uyanabilir, kolik olabilir. Bunu hafifletmenin yolu bebeğin anne karnındayken tanıdığı, bildiği ortamı geri getirmektir: sallama, sarılma, sıcaklık hissi ve sürekliliği olan kalıcı "sakinleştirici" sesin dinlenmesi.

Yardımcı olalım! Duyusal deneyim dünyası ile kademeli olarak ve yavaş yavaş tanışması her bebeğin ihtiyacıdır. Bu bilhassa alerji problemi yaşayan, uzamış yenidoğan sarılığı olan, doğum sonrası komplikasyonları ile erken doğan bebekler, riskli gebelikler ve sinir sistemlerinin gelişmesi için zamana ihtiyacı olan tüm bebekler için geçerlidir.

Duyusal bütünleme problemi yaşayan çocuklar huysuz ve tahmin edilemez olabilir, beklenmedik bir şekilde ağlamaya başlayabilir, uykuya dalma ve sakinleşmede sorun yaşayabilirler. Az uyur ve gece sık sık uyanırlar. Anne karnındaki ortama benzer bir ortam yaratmak hamileliğin pozitif etkisini devam ettirerek bebeğin sinir sisteminin uyumlu bir şekilde gelişmesini sağlar.

Whisbear, bebeğin maruz kaldığı aşırı uyaranlarla başa çıkmasını sağlar. Bebeğin sinir sistemi henüz aşırı uyaranlarla başa çıkmaya hazır değildir. Whisbear bebeğin anne karnından hatırladığı ve alışık olduğu ortamı yaratır. Bebeği sakinleştirir ve huzursuzluk hissinden uzaklaştırır.
Beyaz gürültü sesinin yararlı etkisi psikoloji bilimi tarafından da kabul edilmiştir.

  WHISBEAR’I SATIN AL  

Ödüller
PRİMA BEBEK 2016

PRIMA BEBEK 2016
“Yılın Yenilikçi Ürünü” – Aday
KIDS'TIME STAR 2016

KIDS'TIME STAR 2016
Uluslararası Oyuncak ve Anne Çocuk Ürünleri Fuarı
BANTA AWARDS 2016

BANTA AWARDS 2016
“Uyku Aksesuarları” ve “En İyi Yeni Ürün” – Finalist
PARENTS‘ CHOICE 2015

PARENTS‘ CHOICE 2015
“Ebeveynlerin Seçimi 2015”
BIZZIE BABY 2016

BIZZIE BABY 2016
“Uyku Yardımcısı 2016”
Kids Toys

Kids Toys
BIZZIE BABY 2016

Baby Awards
Toy Award

Toy Awards
Baby awards 2016

Baby Awards 2016
Little London

Little London
Dobra Marka

Dobra Marka
50 NAJBARDZIEJ KREATYWNYCH W BIZNESIE 2016

50 NAJBARDZIEJ KREATYWNYCH W BIZNESIE 2016
KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2016

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2016
SUPERMAMA AWARDS 2015

SUPERMAMA AWARDS 2015
ZABAWKA ROKU 2014

ZABAWKA ROKU 2014
Sizin ve bebeğinizin huzur dolu uykusu için Whisbear

     İLETİŞİM     
GALERİ
GALERİGALERİGALERİ
GALERİGALERİGALERİ


 
Uyumaya yardımcı olur - Duyusal gelişimi arttırır

İlk günden itibaren kullanılabilir40 dk.Avrupa Birliği içerisinde tasarlanıp üretilmektedirBebek ağlamasına duyarlı uyku modu
GALERİGALERİGALERİ
GALERİGALERİGALERİ
Size en iyi deneyimi sunmak amacıyla sayfamızda çerezler kullanılmaktadır. Bu sayfayı kullanmaya devam ederek çerezlerin kullanımını kabul etmiş olmaktasınız.